Waluty Gry
W grze istnieją dwie główne waluty:
Zeni - Ƶ oraz Punkty Zasług - §.

Istnieje także dodatkowa waluta, która jednak nie może przepływać między graczami:
Niebiańskie Złoto - ₪.

Zeni i Punkty Zasług to waluty które można zdobywać w całej grze poprzez uczęszczanie na wyprawy, wykonywanie zadań, sprzedaż wojowników itd. Najczęściej używane przedmioty w grze można nabyć właśnie w tych walutach. Również targi między graczami kręcą się wokół nich.

Ƶ
Zeni to główna waluta gry. Zarabiamy ją dosłownie na każdym kroku. Dzięki niej nasi wojownicy stają się silniejsi (płatne treningi), możemy kupować przedmioty i handlować nimi z innymi graczami. Dzięki Zeni możemy także rozwijać swoje konto.

§
Punkty Zasług w odróżnieniu od Zeni można także nabyć za prawdziwą gotówkę - w ten sposób są utrzymywane serwery gry, za pieniądze z tych źródeł jest także napędzana reklama. Właśnie dlatego większość opcji w grze jest dostępna do kupna tylko za Zeni tak, aby nikt nie musiał płacić za możliwość grania, a Ci którzy chcą pomóc finansowo mają taką możliwość. Dodatkowo punkty zasług są przyznawane graczom za zgłaszanie błędów gry na forum oraz składanie propozycji, które są akceptowane.

PZ (jak są w skrócie nazywane punkty zasług) można także zdobywać zapraszając nowych graczy, tak aby rejestrowali się z Twojego linku polecającego. Kiedy osiągną odpowiedni poziom, Ty otrzymujesz wynagrodzenie w tej walucie. Podsumowując - każda pomoc przy rozwoju gry jest nagradzana Punktami Zasług.

Gracze, którzy się nie angażują w grę do tego stopnia mogą wymienić swoje Zeni na PZ w kantorze wymiany walut, jeśli aktualnie znajdują się jakieś w puli.
Niebiańskie Złoto to waluta otrzymywana za udział w ligach graczy. Aby je zdobyć należy brać udział w jednej z 6 lig dostępnych w Hero Arena. Jest to główny środek potrzebny do rozwijania i utrzymywania plantów. Można także za nie kupić kilka fantów w zakładce Handlarz Ligi. Każdego tygodnia gracze otrzymują różne ilości Niebiańskiego złota w zależności od tego, które miejsce zajmują w rankingu.