Wszystkiego najlepszego z okacji Świąt Bożego Narodzenia!

Ewent Świąteczny czas zacząć!

Na każdej głównej planecie pojawiła się nowa lokalizacja - Zimowe Terytoria. Codziennie otrzymujecie pakiet 150 wypraw do tej lokacji (pierwszego dnia będzie to 200 wypraw). W tej lokalizacji możecie spotkać każdego z wojowników dostępnych na planecie, na której się aktualnie znajdujecie - to doskonała okazja żeby uzupełnić kolekcję wojowników. Dodatkowo w lokacjach możesz spotkać wojowników z misji oraz wojowników mistrzów - Luca, Rei i pozostałych. Każdy z nich pojawi się w Twoim rozpoznaniu jako "spotkany". W samych wyprawach mogą Cię spotkać także inne wydarzenia - jakie? przekonasz się :)

Dodatkowo na zimowych terytoriach wojownicy którzy zazwyczaj nie brylują zbyt wysokimi przyrostami siły mogą mieć nieco więcej statystyk na start (od 50 do 100 ektra punktów w każdą statystykę) co przełoży się na to że można zdobyć naprawdę fajnego wojownika. :)

Główne zadanie jest jednak zgoła inne - musisz odnaleźć 7 zimowych kryształowych kul. Kule można znaleźć jedynie na zimowych terytoriach. Na każdej z głównych planet znajduje się jedna kula (tylko na dwóch planetach znajdują się po dwie kule. Na których musisz odgadnąć sam). Po znalezieniu siedmiu kul będziesz mógł odebrać główną nagrodę. Jeśli na jakiejś planecie nie będziesz już mógł znaleźć kolejnej zimowej kuli to da ci o tym znać specjalne wydarzenie.


Aby zebrać wszystkie kule każdy z graczy otrzymuje po jednym darmowym locie na każdą z planet. Jak zwiększyć pakiet wypraw na zimowe terytoria? Są dwa sposoby. Pierwszym jest trafienie wydarzenia (dostępne w każdej lokacji na głównych planetach, poza zimowymi terytoriami), które zwiększy nasz pakiet wypraw o kolejne 20. Drugim sposobem jest dokupienie 40 wypraw za 100 §.

Wszystkim możecie zarządzać z panelu na głównym pulpicie gry.

Ruszajcie zatem by znaleźć wszystkie kule i zdobyć jednego ze specjalnych wojowników w dowolnie wybranej normalnie dostępnej aurze (nie można wybierać aur eventowych i God) oraz uzupełnić rozpoznanie o głównych bohaterów!Event będzie trwał do 28 grudnia do godziny 23:59.