Wojownicy w Boskiej Aurze


W grze istnieje specjalna aura, od której można wyczuć Boską Moc - Boska Aura. Jej efekt to +15% do wszystkich statystyk bitewnych podczas walki. Boską energię może rozwinąć w sobie każdy wojownik, nie tylko Anioły. Są to jednak bardzo rzadkie przypadki. Kolejną rzeczą charakteryzującą wojowników w Boskiej Aurze jest ich wygląd - zazwyczaj mają zupełnie inny wygląd niż ich standardowe transformacje. Przykładowo poniżej widzimy wojowników Dairon i Note w zwykłej formie oraz w formie God:


Nie oznacza to jednak iż zawsze przyjmują niebieską aurę. Każda istota emanuje Boską energią na swój sposób.

Jak zdobyć wojownika w Boskiej Aurze

Wojownicy w Boskich Aurach zazwyczaj są głównymi nagrodami we wszelkiego rodzaju konkursach, eventach, lidze oraz turniejach. Istnieje jednak także sposób na zdobycie ich bezpośrednio w grze. Aby tego dokonać będziemy potrzebowali takich przedmiotów jak:
  • Statek kosmiczny - aby móc przemieszczać się po wszechświecie
  • gwiezdny radar - namierza kryształowe kule, które są poszukiwane przez najlepszych wojowników w Boskich Aurach


Wojownicy w Boskich Aurach pojawiają się w lokacjach na plantach przez dany okres czasu. Jednocześnie w całej grze może pojawić się tylko jedna grupa wojowników, w tylko jednej lokacji. Grupa może liczyć od 1 do 5 wojowników. Niektórzy wojownicy pojawiają się rzadziej, inni częściej. W związku z tym wszyscy zostali podzieleni na grupy bojowe (ze względu na siłę ich finalnej transformacji). Łącznie są 3 grupy - grupa codzienna, grupa tygodniowa oraz grupa miesięczna.

Codziennie w losowej lokacji, na losowym plancie będą pojawiać się wojownicy z grupy codziennej (np. 5 wojowników z rodu Shen w arze God, w plancie z sektora X11Y-5). Co najmniej raz w tygodniu pojawiać się będą wojownicy z grupy tygodniowej, a co najmniej raz w miesiącu wojownicy z grupy miesięcznej. Jednego dnia mogą pojawić się wojownicy z grupy codziennej oraz np. comiesięcznej w zupełnie dwóch innych miejscach.

Kiedy już wojownicy pojawią się na jakimś plancie możemy użyć naszego radaru. Każdy radar ma swój zasięg. Radar poziomu pierwszego obejmuje najbliższe nam sektory, radar poziomu drugiego obejmuje cały region (N, S, E, W), a radar poziomu 3 obejmuje cały wszechświat. Kiedy radar wskaże nam miejsce na mapie mamy pewność że właśnie tam znajdziemy wojowników w Boskiej Aurze. Oprócz radaru możemy także użyć kryształowej kuli. Kula pokazuje trzy konkretne lokacje na plantach gdzie mogą być wojownicy z Boską Aurą oraz ich liczebność. Informuje również o tym, z której grupy bojowej jest dany wojownik. Dodaje nam także 10% szans do spotkania wojownika.

Po dotarciu na miejsce i odnalezieniu właściwego planta musimy wybrać się w podróże po nim. Jeżeli wojownik w Boskiej Aurze pojawił się na naszym plancie to nic nam nie grozi, jeśli jednak jest on na cudzym plancie, a my chcemy uniknąć konfrontacji to musimy uważać aby wrodzy wojownicy nas nie wykryli. Innaczej staniemy w walce z armią planta innego gracza.

Więcej informacji o podróżach po plantach możesz znaleźć tutaj

Zdecydowanie najłatwiej jest poszukiwać wojowników w Boskich Aurach wspólnie z członkami stowarzyszenia. Można wtedy rozdzielić siły na różne planty i przeczesać więcej lokacji w krótszym czasie.

Kiedy zatem już odbywasz wyprawy w odpowiednią lokację na plancie masz niewielką szansę na spotkanie wojownika w Boskiej Aurze. Kiedy to się stanie na pewno będziesz wiedział - będzie od niego emanowała niesamowita energia KI. Wojownicy w Boskich Aurach za każdym razem mają poziom bliski poziomowi Twojego głównego konta. Jest ich zatem ciężko pokonać. Kiedy jednak to się uda możesz spróbować użyć zwykłej aury ze standardową szansą pojmania - jeśli Ci się uda to przeciwnik i tak pozostanie w silniejszej Boskiej Aurze. Po pojmaniu wojownik pojawia się w Twojej rezerwie na swoim minimalnym poziomie.

Dodatkowo wojownicy posiadający Boską Aurę są zdolni opanować Aurę Wszechmogącego. Po opanowaniu Aura Wszechmogącego sprawia, że wojownik zyskuje także bonus +15% do HP na 24 godziny. Po tym czasie aura znika aż do ponownego użycia przedmiotu.

Podsumowanie

Występowanie
Wojownicy pojawiają się w grupach od 1 do 5 sztuk
W jednej grupie zawsze występują wojownicy tego samego rodu
Jednocześnie może występować tylko jeden ród wojowników z danej grupy bojowej
Wojownicy pojawiają się w określonych, losowych godzinach (od 6:00 do 23:00)
Wojownicy w Boskiej Aurze są dostępni na danej lokacji do momentu pojawienia się kolejnej grupy lub do momentu pojmania wszystkich z danej grupy
Nigdy nie wiadomo którego dnia miesiąca pojawią się najsilniejsi wojownicy z grupy miesięcznej
Pojmanie
Wojownika w Boskiej Aurze możemy pojmać zwykła aurą
Aby pojmać wojownika najpierw musimy pokonać jego silną formę, która jest zbliżona poziomem do naszego poziomu konta
Jeśli przegramy musimy dalej kontynuować poszukiwania w danej lokacji
Aby znaleźć i pojmać wojownika w Boskiej Aurze nie musimy być właścicielem danego planta
Po pojmaniu wojownik pojawia się w rezerwie na swoim minimalnym poziomie i w Boskiej Aurze
Jeżeli pokonamy wojownika w Boskiej Aurze i nie uda nam się go pojmać to szansa na ponowne spotkanie znacząco się zwiększa