Hero Arena Forum

Forum najlepszej gry przeglądarkowej - heroarena.pl

Nie jesteś zalogowany na forum. Aby się zalogować użyj loginu i hasła z gry lub jeśli jeszcze nie masz wygenerowanego konta wejdź w zakładkę (Konto > Edycja) i kliknij "generuj konto na forum".

#1 2017-09-29 08:20:37

Grand
Doświadczony Gracz
Data rejestracji: 2017-01-14
Liczba postów: 211

Liga limit

Brak nagród za ligi limit mimo że ligi główne się zakończyły ...

tumblr_ox15ltBUWF1wxfc4yo1_1280.png

Z samouczka:
Co tydzień za udział w lidze każdy otrzymuje nieznaczne nagrody - niebiańskie złoto oraz złote napoje. Nagrody jednak nie sumują się z dwóch lig, gdzie jest ten sam sposób walki - np. nie możemy dostać niebieńskiego złota zarówno za Główną Ligę Turniejową oraz za Ligę Turniejową z limitami. Jeśli gracz bierze udział w obydwu ligach to nagrody które otrzyma będą przyznane za główną ligę, a liga z limitami zostanie pominięta.

Ligi główne:
Liga jeszcze nie wystartowała. O starcie zostaniesz poinformowany ogłoszeniem.

gdzie jest złoto ??

Ostatnio edytowany przez Grand (2017-09-29 08:23:35)

#2 2017-09-29 08:33:27

Inwander
Doświadczony Gracz
Data rejestracji: 2017-01-27
Liczba postów: 107

Odp: Liga limit

Grand napisał/a:

Jeśli gracz bierze udział w obydwu ligach to nagrody które otrzyma będą przyznane za główną ligę, a liga z limitami zostanie pominięta.

Dla tych co nadal nie rozumieją i są zdziwieni podsumowaniem kolejki - Jak ktoś brał udział w tym sezonie w ligach głównych to nie dostanie złota. Jeżeli ktoś udział w głównych nie brał,  i teraz za limit bierze udział a nie dostał złota w tym tygodniu to wtedy jest to błąd.

Grand napisał/a:

Ligi główne:
Liga jeszcze nie wystartowała. O starcie zostaniesz poinformowany ogłoszeniem.

Grand napisał/a:

1) Nie będzie wcale sezonów ligowych, ich rozpoczęcia ani zakończenia

Bo liga się już skończyła, a komunikat ten jest domyślnym komunikatem, który nie został zmieniony.

Grand napisał/a:

gdzie jest złoto ??

Tam, na co je wydałeś z lig głównych wink

#3 2017-09-29 22:16:12

eleko
Gracz
Data rejestracji: 2017-08-08
Liczba postów: 3

A co w przypadku kiedy:
1) liga bez limitów się zakończyła - dopiero wtedy  się zapisałem(nie ma żadnej walki - niemożliwe odgórnie)
2) brałem udział w lidze z limitami - zająłem jakieś tam miejsca, w dniu naliczania golda nie zostało mi naliczone.

Zapisanie się do głównej ligi, gdzie nie ma jeszcze możliwości walczyć spowodował, że straciłem ok 1500golda. Wg. mnie jest to nie w porządku.

Wszystko byłoby ok, gdyby głowne ligi wystartowały. Teraz w przypadku kiedy nie ma możliwości walk w głównej lidze, walki w limitach są tylko i wyłącznie stratą PA.

Proszę, o weryfikację i ew. rekompensatę w goldzie.

#4 2017-10-01 11:06:44

jiren
Doświadczony Gracz
Data rejestracji: 2017-05-15
Liczba postów: 216

tez nie dostalem zlota

#5 2017-10-02 06:12:26

21insane
Gracz
Data rejestracji: 2016-12-27
Liczba postów: 99

@inwander i jednak zloto jest tongue
ps. nie wiem czy ten temat to bezpośrednia przyczyna ale po ostatniej kolejce duzo ludzi zrezygnowalo z limitow yikes

#6 2017-10-02 06:54:20

Inwander
Doświadczony Gracz
Data rejestracji: 2017-01-27
Liczba postów: 107

Ano jest, Plejus jednak dodał wink i dobrze dla Nas wszystkich, zawsze trochę złota wpadnie

#7 2017-11-21 20:40:50

plejus
Administrator
Data rejestracji: 2016-08-07
Liczba postów: 1,206

wszystko zadziałało tak jak powinno, zapisaliście się do ligi głównej jeszcze przed jej rozpoczęciem, dlatego za limitową nie dostaliście złota, jednak z logicznego punktu widzenia jeśli liga główna jeszcze nie ruszyła to powinniście dostać złoto za limity, dlatego je przyznałem, a wątek bardziej pasuje pod błąd a nie skargę tak na przyszłość

Stopka

Forum oparte na FluxBB