Hero Arena Forum

Forum najlepszej gry przeglądarkowej - heroarena.pl

Nie jesteś zalogowany na forum. Aby się zalogować użyj loginu i hasła z gry lub jeśli jeszcze nie masz wygenerowanego konta wejdź w zakładkę (Konto > Edycja) i kliknij "generuj konto na forum".

#1 2016-11-28 21:11:43

BlackSensey
Moderator
Data rejestracji: 2016-11-27
Liczba postów: 154

Konkurs na FB

Witam wychodzę z propozycją wprowadzenia akcji na facebook'u. Zwiększyłoby to ruch na profilu oraz przyciągnęło potencjalnych nowych graczy. Mianowicie na profilu gry mogły by się pojawiać kody na losowe bonusy w grze. Odnowienie pa losowa ilość hoi-poi, napojów, zeni, pz, losowe aury oraz przedmioty. Kody pojawiałyby się codziennie i można je wykorzystać w 24h od ich publikacji, dodatkowo każdy gracz mógłby wykorzystać dziennie od jednego do dwóch kodów.

Pozdrawiam i czekam na wasze opinie smile

Rejestrując się Tutaj możesz liczyć na pomoc w grze smile
Nie zgadzasz się ze mną wejdź Tutaj i napisz prywatną wiadomość. smile

#2 2016-11-28 21:50:26

Goroshi
Doświadczony Gracz
Data rejestracji: 2016-11-21
Liczba postów: 139

Odp: Konkurs na FB

Ta i jeszcze może frytki do tego? Jak już to lepiej zrobić jakąs zagadke na jeden kod dziennie lub coś w ten deseń a nie 50 kodów rozdawać za praktycznie nic.
Zagadka to może być taka jak była w pokemonach, widzimy cien wojownika itd. lub po prostu jakies rzeczy związane z grą np. kiedy powstała

#3 2016-11-29 18:27:02

BlackSensey
Moderator
Data rejestracji: 2016-11-27
Liczba postów: 154

Kolego ale dlaczego z taką niechęcią wyskakujesz tongue Ja napisałem tylko propozycje, ogólny zarys ostateczna forma może się od tego różnić. To nie ja podejmuje ostateczną decyzje. Dlatego poprosiłem o wasze opinie żeby dopracować pomysł, nigdzie też nie napisałem, że ma być  50 kodów równie dobrze mogłoby być ich 5 - 10 lub tak jak ty mówisz w ramach zagadki wink

Pozdrawiam smile

Ostatnio edytowany przez BlackSensey (2016-11-29 18:27:24)

Rejestrując się Tutaj możesz liczyć na pomoc w grze smile
Nie zgadzasz się ze mną wejdź Tutaj i napisz prywatną wiadomość. smile

#4 2017-05-01 21:08:51

Sohan
Gracz
Data rejestracji: 2016-12-27
Liczba postów: 98

Mi osobiście pomysł bardzo się podoba smile

#5 2017-05-02 07:00:10

Ryu
Doświadczony Gracz
Data rejestracji: 2017-02-05
Liczba postów: 303

Również mogę się dołączyć do petycji smile
Tylko żeby również było to gdzieś w grze / forum.
Bo nie każdy (jak np. JA) ma FaceBook-a ;/

Stopka

Forum oparte na FluxBB