Hero Arena Forum

Forum najlepszej gry przeglądarkowej - heroarena.pl

Nie jesteś zalogowany na forum. Aby się zalogować użyj loginu i hasła z gry lub jeśli jeszcze nie masz wygenerowanego konta wejdź w zakładkę (Konto > Edycja) i kliknij "generuj konto na forum".

#1 2019-02-16 17:29:25

Margu
Doświadczony Gracz
Data rejestracji: 2017-07-19
Liczba postów: 145

pominięte ceny min. za przedmioty na targu

Brak cen min. dla niektórych przedmiotów + blokada na kupowanie droższych ofert powoduje sytuacje takie jak dzisiaj, musiałem kupić metal elfów III za 70pz ponieważ podczas próby kupienia innych za normalna cenę wyskakuje komunikat o istniejących tańszych ofertach(ta oferta wisiała kilka dni i blokowała inne, więc ktoś to musiał kupić żeby można było zdobyć dany przedmiot). Równie dobrze ktoś by mógł wystawić za 100zeni podobne przedmioty bez cen min. i jak to kupić, jeśli coś potrzebujemy, żeby nie było "push" ?? no nie da się smile

Proponuję dodać ROZSĄDNE ceny min. dla KAŻDEGO przedmiotu aby takich sytuacji w których ktoś świadomie lub nie znając cen robi takie oferty, i ich uniknąć jak np. hoi zgrania cena min. 1 000zeni (one są warte conajmiej 10-15k zeni) itp. , do tego zaktualizować poprawnie te ceny w samouczku (teleporter np. ma cene 10mln dostepny jako na planecie, co jest nie prawda).

PS. Nie mam wszystkich przedmiotów z targu żeby sprawdzić ich ceny min. bo bym tutaj podał jeszcze inne niezgodności jeśli takie bym zauważył.

#2 2019-02-18 10:29:30

damii
Moderator
Data rejestracji: 2017-08-29
Liczba postów: 175

Odp: pominięte ceny min. za przedmioty na targu

Ja byłem za ustawieniem cen min. wszędzie. Ale Plejus chciał dać szanse graczom, aby była pewna minimalna swoboda rynku.
Ale jeśli to się nie sprawdza i wszystko z góry ma mieć min. to można to jeszcze raz przemyśleć przez administracje.

Stopka

Forum oparte na FluxBB