Hero Arena Forum

Forum najlepszej gry przeglądarkowej - heroarena.pl

Nie jesteś zalogowany na forum. Aby się zalogować użyj loginu i hasła z gry lub jeśli jeszcze nie masz wygenerowanego konta wejdź w zakładkę (Konto > Edycja) i kliknij "generuj konto na forum".

#1 2017-10-08 20:53:18

ReizeN
Gracz
Data rejestracji: 2016-11-25
Liczba postów: 59

BOTY

Mam do Was pytanie. Jak to jest, że nowi grajkowie mający staż około miesiąca, mają już wyższy lvl ode mnie, gdzie mój staż wynosi blisko rok? Sale kupiłem szybko, odkąd można było kupić bardziej rozbudowana, po kilku dniach ją miałem. Mam metal katchinko II regularnie kupowany, mój "main" wojownik cały czas siedzi w salce i jest co 2dni wyciągany i wkładany na nowo, przecież nie da się szybciej wbijać poziomu niż przez salkę najbardziej rozbudowaną. Bo jak wyjaśnić fakt, że po roku mam 80lvl (wiadomo, jak większość nie ogarniałem tej gry od początku i były pewne przestoje lvl, ale raczej od samego początku głównym wojownikiem biłem najwiecej lvl), a np. Julka95 ma aż 85lvl, gdzie pamiętam przy moim ok. 77lvl miała może 20. Jedynym w miarę logicznym wytłumaczeniem jest, że w tej grze są boty i zapewne dużo graczy z nich korzysta. Przykry jest fakt, że Ty możesz expić uczciwie korzystając z puszek, a inni sobie ustawią "robocika" i za nich odwali robotę. Pozdro

#2 2017-10-08 23:00:53

Grand
Doświadczony Gracz
Data rejestracji: 2017-01-14
Liczba postów: 211

Odp: BOTY

Zainwestowała na początku gry w pz i dalej w mpa ? Robi codziennie max limity ? Robi limity w lokacjach gdzie się expi ??

PS. Zacząłeś gre 19dni po mnie ... masz 80lv który się wbija stosunkowo szybko ... Ja mam już max'a .... W grudniu nie grałem prawie wcale, dopiero od połowy stycznia zacząłem grać regularnie, dodatkowo zaliczyłem miesiąc "odsiadki" ... Czekam na logiczne wytłumaczenie smile

Przykry jest fakt że Ty masz niecałe 500mpa po roku gry a Ona już prawie 600 po miesiącu big_smile

Ostatnio edytowany przez Grand (2017-10-08 23:02:12)

#3 2017-10-08 23:08:04

MakkoPL
Gracz
Data rejestracji: 2017-08-06
Liczba postów: 13

nie wiem w czym ty masz problem ja gram 2 miesiace bez jakich kolwiek botow mam 75 lvl jak mnie nie ma na grze woj siedzi w salce jak jestem chodzę nim po lokacjach kazde hojki pd w niego laduje mam 75 lvl a byl by wiekszy tylko zająłem sie innymi wojownikami po roku czasu dawno powinienes miec duzo wyzszy lvl a i nie uzywam matalu katchinko

#4 2017-10-08 23:20:14

ReizeN
Gracz

Nie ma co się spinać, już się dowiedziałem co nieco smile Ale jeśli ktoś ma jeszcze coś do dodania, to chętnie poczytam smile

#5 2017-10-09 05:39:10

Lydqa
Gracz
Data rejestracji: 2017-03-20
Liczba postów: 99

wychodzi, ze ktos tu kogos stalkuje... tongue

#6 2017-10-09 09:31:02

julka95
Gracz
Data rejestracji: 2017-09-05
Liczba postów: 7

Lol.... nie mam żadnego bota! Co za człowiek , nawet nie mam zamiaru się tłumaczyć bo to jest słabe w wykonaniu gracza Reizen

#7 2017-10-09 10:20:05

Margu
Doświadczony Gracz
Data rejestracji: 2017-07-19
Liczba postów: 145

julka95 napisał/a:

Lol.... nie mam żadnego bota! Co za człowiek , nawet nie mam zamiaru się tłumaczyć bo to jest słabe w wykonaniu gracza Reizen

Dokładnie Julka już mu tłumaczono nie raz jak się wbija lvl, a on i tak tego chyba nie zrozumiał, szkoda że on gra rok a nie miesiąc to chociaż by można było jakoś jego głupotę usprawiedliwić...

#8 2017-10-09 13:54:32

ReizeN
Gracz

Zrozumiałem. 4pa zabiera jej plant od Saiyansa, przy moich skromnych 480pa, jedna złota puszka to dużo klikania, przy jej 600 to jeszcze więcej. W ciągu 2 tygodni wpadło 50+lvli, więc złotych puszek musiało być dużo. Rozumiem, że godzinami każdego dnia siedziała i wytrwale klikała?

Lydqa - Stalkować nie potrzebuję, wczoraj inni się przekonali dlaczego.

Margu- Skończ już płakać, bo wczoraj Ci wytłumaczyłem, że z pionkami takimi jak Ty nie rozmawiam.

A skoro to wszystko tak łatwo się wbija, to ciekawe, że multum innych grajków, nie potrafi zrobić takiego progresu smile

Ostatnio edytowany przez ReizeN (2017-10-09 14:42:27)

#9 2017-10-09 15:47:32

MarcioszkaOsom
Moderator
Data rejestracji: 2017-01-08
Liczba postów: 154

Witam,
odpowiadając na:

ReizeN napisał/a:

A skoro to wszystko tak łatwo się wbija, to ciekawe, że multum innych grajków, nie potrafi zrobić takiego progresu

Multum graczy ma inne rzeczy do roboty niż klikanie w dzicze i zajmowanie się grą. Ludzie mają studia/pracę/szkołę/rodzinę i znajomych, więc czas wolny przeznaczają też na te dyscypliny, a nie tylko grę. Nie wiem, czemu sam do tego nie doszedłeś, bo odpowiedz na to pytanie jest, przynajmniej dla mnie, oczywista.
Po wczorajszej długiej i burzliwej debacie na czacie - nie wyciągnąłeś żadnych wniosków. Z tego co widzę to żadna osoba nie podziela Twojego punktu widzenia. Nie przyjmujesz do siebie argumentów, jakie wysuwaliśmy wczoraj, więcej nie możemy zrobić w tej sprawie big_smile
Reizen, mogę zamknąć temat? wink

#10 2017-10-09 15:51:48

Czarls500
Gracz
Data rejestracji: 2017-02-15
Liczba postów: 95

Reizen obrażaj innych graczy od pionków. Nie rób z Siebie takiego wielkiego i doświadczonego gracza bo każdy kto wie grać wie, że najważniejsze jest mpa. A Ty po roku czasu w grze ma nie całe 500 mpa. Ja dowiedziałem, się jak grać w momencie gdy miałem 50+ lvl i robiłem nowego woja od nowa. Teraz jak ktoś nowy pisze na czacie to bardzo często ktoś z czatu odrazu tłumaczy "świażakowi" jak ma grać, żeby nie tracic bez sensu zeni, napojów czy pz.
Jak ktoś wie grać to 75 lvl to jest moment smile

Czemu masz wg problem do niej ?
Zobacz na jej misje, mistrzów czy rozpoznanie. Są tacy dla których piorytetem nie jest poziom konta, a też misje, mistrzowie i rozpoznanie.
Miedzy Tobą a Margiem dzieli was 26 lvl i ponad pół roku na Twoją korzyść, wiec może Ty jesteś pionkiem gdzie ktoś gra 3 miechy i Cie goni ?

#11 2017-10-09 15:52:12

Margu
Doświadczony Gracz
Data rejestracji: 2017-07-19
Liczba postów: 145

tylko ze ja "pionku" pisalem do Julki nie do ciebie nawet czytac ze zrozumieniem nie potrafisz?

#12 2017-10-09 16:05:30

Herilie
Gracz
Data rejestracji: 2016-11-26
Liczba postów: 5

Tylko, że te argumenty, nie są wcale tak logiczne, jak się wszystkim z tego kółka wzajemnej adoracji wydaje. A szczególnie Marcioszka Twój odnośnie tego, że ludzie mają życie i brak czasu na grę, to już się w ogóle kupy nie trzyma. Do tego tłumaczenie, że doświadczeni pomagają "świeżakom"- faktycznie, świetną pomoc uzyskałam na początku mojej przygody z grą, dostałam rady, które mi zaszkodziły a nie pomogły. Więc przestańcie się wywyższać- "ja gram krótko a mam wyższy lvl i idzie mi lepiej hehe jestem fajny a ty gupi, grasz rok i nic nie wiesz hehe przegryw". Bo ja rozumiem, że można kogoś prowadzić za rączkę od początku, ale to tempo jest nadal podejrzane.

#13 2017-10-09 17:04:21

Naadir
Doświadczony Gracz
Data rejestracji: 2016-12-04
Liczba postów: 180

To tempo nie jest podejrzane, jak patrzę na konto julka95 to tak ja ktoś pisał nie mam mistrzów, mało misji zrobione, praktycznie zero osiągnięć, ona tylko expi

#14 2017-10-09 17:20:15

Naomi
Doświadczony Gracz
Data rejestracji: 2017-06-13
Liczba postów: 111

tu wbija się szybko lvle ,musiałam zwalniać ;] nawet przy niskim max mpa i małymi limitami ;] przy pomocy chmurek i amuletów logowanie co 4 h da się sporo osiągnąć ;] tu lvl nic nie daje tylko kasa wpakowana w rozwój postaci,
a co do bota to i tak sa tu ograniczenia limitowe wiec pilnowanie pogody to podstawa skutecznego wykorzystania pa
przez dłuższy czas stałam z lvlem bo powyżej 50 lvl nie da się łapać i mniej kasy wpada
wystarczy poczekać na ewet jak ostatnio i w 2 dni zyskać więcej niz przez parę miesięcy ;]

Ostatnio edytowany przez Naomi (2017-10-09 17:26:03)

„Dlaczego jest tyle fanek yaoi,a tak mało fanów ? Dlaczego jest tak wielu fanów yuri a tak mało fanek?”
zapraszam do rejestracji przez mój link ;]
https://dbarena.pl/rejestracja/14652
http://digionline.pl/?user_id=86

#15 2017-10-09 17:46:54

Lydqa
Gracz

dajcie popcorn, rozkreca sie big_smile

#16 2017-10-09 19:13:13

MarcioszkaOsom
Moderator
Data rejestracji: 2017-01-08
Liczba postów: 154

Herilie, obecnie widoczne są dla wszytkich graczy - bany czasowe, więc tajemnicą nie jest, że kiedyś miałaś karę nałożoną w jednakowym czasie za push z prowodyrem tego tematu. Sądząc po wypowiedzi Reizena jak "pomagał swoim bliskim" z tamtego czasu -> https://dbarena.pl/forum/viewtopic.php?id=618 mogę wysunąć wnioski, że nie patrzysz obiektywnie na sprawę.
Serio, nie ma tu, ludzi lepszych, gorszych, sortów, kół adoracji - staram się sprawy postrzegać obiektywnie. Nie miejcie za złe innym, że wybrali progresywną drogę rozwoju konta, a nie np misji, czy podbijania plantów. Jeżeli są jakieś "trzymane sztamy" w grze to jedynie stowa- no ale tu o to chodzi, aby współpracować.
A co do  dalszej części Twojej wypowiedzi, to tak zgadzam się - Margu zapędza się ze słownictwem - opanuj się ludziu, wczoraj oboje po sobie cisnęli jakimiś dziwnymi określeniami i nie wiem kto zaczął.
Dalsze wylewanie na siebie szamba nie ma sensu, temat obgadany z plejem, wczoraj na czacie napisałam jego zdanie. A myślę, że najlepiej wie, jaki lvl można osiągnąć w jakim czasie itd. wink Szanujmy się na wzajem, a taka rozmowa była potrzebna, bo przynajmniej już wiadomo, że taki przelew 100 daje niezłego kopa na start jak u julki widać, wiemy, że należy przyjrzeć się dokładniej kwestii ewentualnych botów, sama nie wiem jak to dokładnie działa, ale przekazałam plejowi wasze wątpliwości dot. botów.  Także dziękuję.
Pytam ponownie czy mogę zamknąć ten temat Reizen?

#17 2017-10-09 19:24:43

Fearcik
Moderator
Data rejestracji: 2016-12-06
Liczba postów: 39

hal halo, ciuchcia się wykoleiła, temat założony po to aby poskarżyć się (w neutralnym tego słowa znaczeniu) na możliwe boty w grze. W czym przeszkadzają? Sądze, że w niczym, po to są limity żeby nie było oszustw z botami, każdy ma je równo dostępne, nikt nie jest faworyzowany przez adm. To że znazazła kolegów to inna aprawa ale to tu nie o tym dyskutujemy. Macie jakieś argumenty w czym zekome boty miały by pomóc? Każdy ma limity na 24h do zrobienia, czy zrobisz je w 1h czy w 24 nic się nie zmienia, więc? Rozumiem, że czas itd, kiedyś miało być wprowadzone klikanie klawiaturą ale ucichło, to dobry czas aby sie o tym przypomnieć. Coś ktoś jeszcze? (Nie, nie pisze tego arogancko czy inaczej tylko staram sie zrozumiale dla wszystkich.)

Pozdrawiam, kiedyś gorshi, pewnie mnie pamiętacie. smile

#18 2017-10-09 19:40:28

Herilie
Gracz
Data rejestracji: 2016-11-26
Liczba postów: 5

Naomi, pewnie, że da się szybko, ale to też jest pojęcie względne.
Marcioszka, jestem jak najbardziej obiektywna, a wyciągając stare sprawy, gdy większość wypowiadających się tutaj nie wiedziała nawet o istnieniu tej gry, próbujesz postawić mnie w negatywnym świetle. A jak już chcemy wracać, to takie było to pomaganie złe, a jakoś nikt przez to nie wyexpił tylu poziomów w parę dni i nie wyróżnił się tak mocno spośród reszty graczy smile

#19 2017-10-09 20:43:18

ReizeN
Gracz

Ciągle gadacie, że są limity. Są na złote napoje limity? Nie ma. Normalny grajek zużyje 5złotych puszek + pozostałe rzeczy i ma dość expienia, bo ta monotonia męczy. A Wy tu próbujecie wmówić, że siedzi sobie grajek wywala, w 2 dni 30 złotych puszek i 3 dnia robi to samo? Faktycznie, przecież bot i tak Ci nie pomoże, bo są limity. A to, że jak grasz bez bota, to po kilku złotych puszkach (zwłaszcza jak ma sie tyle pa) już choćbyś chciał, to nie będzie chciało Ci sie klikać to żadna różnica w porównaniu z tym, że ktoś ustawi sobie bota, pójdzie w tango na miasto czy gdzieś tam, a robocik wyklika mu te 20 złotych. Ez

#20 2017-10-09 20:43:23

Lydqa
Gracz

omomom... dobry popcorn...

#21 2017-10-09 21:31:12

MakkoPL
Gracz
Data rejestracji: 2017-08-06
Liczba postów: 13

szczerze dalej bede sie trzymal tego ze nie masz racji tak jak juz pisalem dwa miechy gram praktycznie wszystkike zlote napoje jakie uzbieralem dalej mam(211) bo tak jak mowisz nie chce sie az tyle klikac a do tego czakam na jakis event a mam 75 lvl i to zrobiony na spokojni z tym ze tak jak inni pisali odpuscilem wiekszosc innych zeczy nie mam plantow zadnych misji sporo do porobienia a mistrzow jeszcze tydzien temu mialem az jednego tak ze szkoda ciagnac ten temat

#22 2017-10-10 11:08:12

Naomi
Doświadczony Gracz
Data rejestracji: 2017-06-13
Liczba postów: 111

ja mam małe limity ale na ewencie x 2 plus 50% expa i 4 napoje za lvl śmiało starczyło do wbicia kolejnego lvlu i kolejnych 4 na kolejny lvl wiec brzydało klikanie ,w tym wypadku bot by był jak znalazł bo wbijanie bez końca ;]
ja tak wole truskawki zamiast popkornu ;]

Ostatnio edytowany przez Naomi (2017-10-10 11:10:01)

„Dlaczego jest tyle fanek yaoi,a tak mało fanów ? Dlaczego jest tak wielu fanów yuri a tak mało fanek?”
zapraszam do rejestracji przez mój link ;]
https://dbarena.pl/rejestracja/14652
http://digionline.pl/?user_id=86

#23 2017-10-10 15:44:33

Fearcik
Moderator
Data rejestracji: 2016-12-06
Liczba postów: 39

Żłote też się skończą, bo dojdziesz do momentu gdy, będziesz potrzebował więcej do wbicia lvl niż ich dostaniesz za ten lvl więc będziesz z nimi na -
To że ich może teraz używa to nie będzie ich miała kiedy indziej a natomiast ty będziesz i wtedy ona ma pisać skargę?

Stopka

Forum oparte na FluxBB