Hero Arena Forum

Forum najlepszej gry przeglądarkowej - heroarena.pl

Nie jesteś zalogowany na forum. Aby się zalogować użyj loginu i hasła z gry lub jeśli jeszcze nie masz wygenerowanego konta wejdź w zakładkę (Konto > Edycja) i kliknij "generuj konto na forum".

#1 2017-10-01 18:24:43

21insane
Gracz
Data rejestracji: 2016-12-27
Liczba postów: 99

ranking tygodniowy/aktualny - liga limit

proszę o informacje w jaki sposób naliczany jest powyższy ranking poniewaz odnoszę wrażenie, że wszystko sprzymierza się przeciwko mnie......

w ostatnim czasie remisuje swoje walki z grandem i z beerusem ALE zawsze w rankingu kolejki jestem za nimi........
raz po remisie z grandem dowiedziałem się że w kolejce jestem za nim ponieważ w rankingu głównym zajmuje wyższe miejsce - mowie ok
następnie po remisie z beerusem jestem za nim ponieważ w ostatniej kolejce bylem przed nim - mowie ok
ale teraz po remisie z beerusem jestem za nim pomimo tego, że w ostatniej kolejce bylem za nim, to i mam mniej walk przegranych i wyższy współczynnik

cuda na kiju.......
prośba o jasne opisanie jak to jest liczone bo ja takiej matematyki nie znam

Ostatnio edytowany przez 21insane (2017-10-01 19:00:10)

#2 2017-10-01 19:22:21

Lydqa
Gracz
Data rejestracji: 2017-03-20

Odp: ranking tygodniowy/aktualny - liga limit

remisujesz walki z grandem i berussem, ale przegrywasz walki z graczem abc i xyz, a oni z nimi wygrywaja. Jesli ci gracze sa wyzej w rankingu to adekwatnie do tego grand i berus dostaja wiecej ptk za nich, ty natomiast wiecej tracisz. Z tego wynika roznica pkt miedzy toba a nimi i w efekcie miejsce w rankingu.

Ogolnie caly system punktacji jest niezrozumialy, nigdzie nie ma go opisanego, mam nadzieje, ze ulegnie to na cos, co bedzie przejrzyste i zrozumiale.

#3 2017-10-01 19:33:36

Grand
Doświadczony Gracz
Data rejestracji: 2017-01-14
Liczba postów: 211

eyyy ale ja w poprzedniej kolejce miałem 0 przegranych w obecnej 1 przegrana --> remis z 21insane więc o co chodzi ?:D

#4 2017-10-01 19:42:20

21insane
Gracz
Data rejestracji: 2016-12-27

@grandzik nie napisałem ze to miało miejsce w poprzedniej kolejce, także tego wink
@Lydqa, ja miałem remis z beerusem, grandem i graczem x
beerus przegrał dwa razy z grandem, wiec już tu powinienem miec więcej pkt za to ze ja z nim zremisowałem (ma przecież pierwsze miejsce!), wiec to co piszesz chyba nie do końca tak wygląda yikes dodatkowo on przegrał z kimś jeszcze yikes

Ostatnio edytowany przez 21insane (2017-10-01 19:47:34)

Stopka

Forum oparte na FluxBB