Hero Arena Forum

Forum najlepszej gry przeglądarkowej - heroarena.pl

Nie jesteś zalogowany na forum. Aby się zalogować użyj loginu i hasła z gry lub jeśli jeszcze nie masz wygenerowanego konta wejdź w zakładkę (Konto > Edycja) i kliknij "generuj konto na forum".

#1 2017-07-07 10:48:42

Ryu
Doświadczony Gracz
Data rejestracji: 2017-02-05
Liczba postów: 303

Wehikuł Czasu

Witam

Czy cena za wehikuł czasami nie jest za wysoka ?

Przecież wielu nowych graczy z początku i nie tylko, zdarzają się przypadki i u "doświadczonych" graczy.
Rozwija - trenuje swoje postacie niewłaściwie.

Wcześniej czy później będą chcieli je "wyczyścić" by zacząć na nowo (o ile będą w odpowiedniej aurze).

Apeluje więc o obniżenie ceny za owy przedmiot do np. 10 000 000 Z
Wystarczającą karą jest strata całej zainwestowanej kwoty w wojownika, więc taka cena za wehikuł i tak jest wysoka.

#2 2017-08-05 13:36:01

MarcioszkaOsom
Moderator
Data rejestracji: 2017-01-08
Liczba postów: 154

Odp: Wehikuł Czasu

Ceny ustalają się same na targu. Wehikułów jest mało więc są drogie. Jeżeli cena ich spadnie to jedynie drogą naturalną - przesyt rynku.
Wartość wojownika nie spada po użyciu wehikułu, więc oddając go do hodowli można ją częściowo odzyskać.

#3 2017-08-05 16:46:06

Bloodeq
Doświadczony Gracz
Data rejestracji: 2016-11-05
Liczba postów: 217

ale ten przedmiot jest za zeni u npc, a nie graczy smile

Nick w grze:
Sanex, aktualnie Jaren

#4 2017-08-06 00:30:58

Grand
Doświadczony Gracz
Data rejestracji: 2017-01-14
Liczba postów: 211

Z tego co kojarzę to po użyciu wehikułu wartość wojownika spada do 1/3 wartości jaką miał (ale mogło się to zmienić bo ostatnio reset robiłem w styczniu) xd Sam musiałem resetować 2 wojowników gdy byłem na poziomie początkującego gracza i te ceny bardzo zniechęcały a jeszcze bardziej ograniczenie że można użyć go tylko 1x big_smile

PS. Jaki jest sens oddawać wojownika do hodowli u którego robi się reset ?:D

#5 2017-08-06 11:51:56

MarcioszkaOsom
Moderator
Data rejestracji: 2017-01-08
Liczba postów: 154

A faktycznie 25kk. Przygapiłam się. Pytałam pleja o redukcje wartości wojownika, to  właśnie mówił, że spada o jakąś część, albo nie spada wcale, ale nie wiem sama dokładnie, nie sprawdzałam jak to teraz wygląda. Jak ktoś będzie używał w najbliższym czasie to może śmiało tu napisać jak to jest, czy 1/3, czy coś się zmieniło.

Grand, chodziło mi o od razu hodowle, a nie użyć wehikułu i dopiero bo to bez sesnu wink - w celu odzyskania kasy włożonej w treny, jakiejś jej czesci.
Co do wielokrotnego użycia to śmiało można napisać w propozycjach. Do rozpatrzenia.

Stopka

Forum oparte na FluxBB